İletişim Bilgileri

+90 (312) 385 49 67

Atık Su Arıtma Aeratör

Ürün Kodu : Atık Su Arıtma Aeratör Kategori : Atık Su Arıtma Sistemleri İncelenme Sayısı : 1957

Yüksek verimde oksijen transferi sağlayacak şekilde tasarlanan aeratörler, motor ve redüktörden oluşan tahrik ünitesi, gövde, şaft ve fandan oluşan mekanik yapıya sahiptir.
Redüktör sürekli çalışma şartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Çökelmeyi engelleyecek şekilde dizayn edilmiş olan fan, dikine emdiği atık suyu havuz yüzeyine paralel olarak sprey halinde havaya püskürtmesiyle oluşan çok sayıda ince hava kabarcıklar, havuzda oluşan karışım ile en alt noktalara kadar iletilerek uzun bir temas süresi sağlanır.

endüstriyel atik su aritme aeratör

Gövde, şaft ve epoksi korumalı karbon çelikten imal edilmektedir. İstenildiği taktirde şaft paslanmaz çelik olarak imal edilebilir. Aeratörler havuzların özelliklerine uygun olarak, köprüye monte edilerek kullanılan sabit aeratör, değişken derinlikli havuzlar için yüzer aeratör ve derin havuzlar için tam karışımın sağlanması amacıyla kovanlı aeratör olarak imal edilirler.

Organik Maddelerin Aerobik Ortamdaki Çevrimi

Organik Madde;
- Boşunma
- Organik asitler, CO2, H2S
- NH3, CO2, Sülfürler
- NH3, CO2, humus, CH4, H2S
- Bitkisel hayat
- CO2 alınır, O2 verilir
- Proteinler, yağlar, karbondioksitler

Ölü bitki dokusu;
- Canlı bitki dokusu
- Hayvansal hayat
- CO2 alınır, O2 verilir
- Protein, yağlar
- Dışkı
- Ölü hayvan dokusu

Çevrimin tamamlanması

 


Etiketler: ,

Kesintisiz ve hızlı bir iletişim için lütfen Telefon ve e-posta adresinizi doğru yazınız. * işaretli alanlar zorunludur.